Przejdź do treści

Zawody Mikołajkowe!

  W Tomaszowie Lubelskim, na krytej pływalni, 10 grudnia odbyły się II Mikołajkowe Zawody o Płetwę Burmistrza Wojciecha Żukowskiego. W zawodach mogli wziąć udział wszyscy chętni, nie tylko z Tomaszowa Lubelskiego. W rywalizacji wzięli udział zawodnicy zarówno z Tomaszowa, jak i… Czytaj dalej »Zawody Mikołajkowe!

  Zawody pływackie

   Dnia 13.11.2022r. odbyły się zawody pływackie z okazji Święta Niepodległości w Horyńcu Zdroju. Do walki o medale stanęły drużyny z Przeworska, Rzeszowa, Ropczyc, Jarosławia, Biłgoraja, Horyńca Zdroju,Przemyśla i Tomaszowa Lubelskiego. Ponad 200 uczestników, a wśród nich nasza 50. Nasi zawodnicy… Czytaj dalej »Zawody pływackie

   Płatności

    Wpłaty prosimy kierować na numer konta 48 9101 0003 2003 0001 2925 0001 w tytule przelewu imię i nazwisko dziecka oraz miesiąc którego wpłata dotyczy lub informacja nauki pływania. Wpłaty prosimy dokonywać do 10-tego dnia każdego miesiąca. Z góry dziękujemy.

    Karta zdrowia !!!

     Proszę pobrać i wydrukować kartę zdrowia sportowca, a następnie zrobić dzieciom badania lekarskie żeby były gotowe na rozpoczęcie sezonu treningowego. Ważne żeby lekarz wypełnił i “podbił” na ww karcie. Dzieci bez badań nie będą mogły uczestniczyć w treningach. Proszę drukować… Czytaj dalej »Karta zdrowia !!!

     Ruszają zapisy !!

      Stowarzyszenie Klub Pływacki Rekin Lubaczów  Ogłasza nabór do sekcji pływackich na rok 2022/2023. Zapraszamy dzieci od 6 roku życia, młodzież oraz dorosłych do nauki pływania oraz doskonalenia umiejętności pływackich. Proponujemy następujące zajęcia: –sekcja pływacka dla osób potrafiących pływać trzema stylami ( poniedziałek, środa,… Czytaj dalej »Ruszają zapisy !!