Przejdź do treści

O NAS 

NASI TRENERZY

Stowarzyszenie Klub Pływacki “Rekin” Lubaczów powstało w czerwcu 2022 roku. Celem nadrzędnym działalności Klubu jest promocja sportu oraz zdrowego stylu życia wśród dzieci, młodzieży oraz dorosłych. 

Zarząd Klubu: 

Prezes: Agnieszka Dudzic- Drozd; 

Zastępca: Justyna Kida; 

Sekretarz: Piotr Bednarczyk; 

Skarbnik: Kamila Antonik- Brzyska.

Jakub Wójciak

Instruktor pływania

W zawodzie instruktora i trenera pływania od 2006r. Pracuję jako nauczyciel WF w szkole średniej. Posiadam uprawnienia: - instruktor pływania - trener pływania klasy 2 - sędzia pływania klasy 2 Pasjonuję się sportami wodnymi, mam w tej branży następujące kwalifikacje: - instruktor ratownictwa wodnego - instruktor WOPR - płetwonurek CMAS P1 - sternik motorowodny - żeglarz jachtowy - kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy Amatorsko startuję w maratonach pływackich i zawodach Masters.

Łukasz Malinowski

Instruktor pływania

Dzień dobry – nazywam się Łukasz Malinowski z ciekawością i wielką radością chcę Was zaprosić do wspólnej przygody jaką jest pływanie w Klubie Pływackim Rekin Lubaczów. Od wielu lat rozwijam swoją wiedzę i umiejętności w obszarze aktywności fizycznej jako nauczyciel w-f, instruktor, trener, sędzia pływania. Opracowując treningi chcę zadbać nie tylko o poprawę sylwetki ale również o polepszenie jakości życia wiedząc że zajęcia w wodzie będą kluczowym elementem dbania o zdrowie. Mogę zapewnić że zajęcia i współpraca ze mną to nie tylko trening to również edukacja, wsparcie zmiana nawyków a czasami dobra zabawa.

Maciej Kida

Instruktor pływania

Maciej Kida absolwent wych. fiz., obecnie pracuję jako strażak w KP PSP LUBACZÓW. Uzyskane uprawnienia: ratownik wodny WOPR, instruktor sportu w pływaniu, sternik motorowodny. Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi oraz dorosłymi w zakresie nauki i doskonalenia pływania. Zainteresowania sportowe : triathlon, piłka nożna, pływanie.

Mateusz Rawski

Instruktor pływania

Absolwent studiów magisterskich AWF w Katowicach na kierunku wychowanie fizyczne o specjalności pływanie. Posiadam uprawnienia w zakresie:instruktor pływania, Starszy Ratownik Wodny, Młodszy Instruktor WOPR. Doświadczenie: staż instruktorski i praca Młodzieżowy klub Pływacki ''MKP Bieruń", nauka pływania podczas obozów letnich i półkolonii w firmie Pulssport.

NASZE GRUPY

Grupa 1

Sekcja pływacka dla osób, które potrafiąc pływać trzema stylami. Zajęcia tej grupy odbywają się 3 razy w tygodniu (poniedziałek, środa, piątek). Cena za sekcje pływacką to 180 zł za miesiąc.

Grupa 2

Grupa początkująca dla dzieci od 6 roku życia. Zajęcia będą odbywały się w 8 osobowych grupach. Zajęcia będą prowadzone 2 razy w tygodniu (wtorek, czwartek). Cena za kurs nauki pływania to 700 zł za 20 godzin

Grupa 3

Grupa początkująca dla dorosłych. Zajęcia będą odbywały się w 8 osobowych grupach. Zajęcia będą prowadzone 2 razy w tygodniu (wtorek, czwartek). Cena za kurs nauki pływania to 700 zł za 20 godzin

Grupa 4

Pływanie synchroniczne dla osób potrafiących pływać. Zajęcia te będą finansowane w ramach projektu Ministerstwa Sportu i są bezpłatne. Będą one realizowane 3 razy w tygodniu w piątek, sobotę i niedzielę.

Masz pytania ?

Zapraszamy do kontaktu.